Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları (iPhone ve Diğer Cihazlar)

 Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları birçok oyun sever tarafından araştırılıyor. Bu yazımızda sizlere e-sporcuların ve çok iyi oynayan kişilerden almış olduğumuz Pubg Mobile Hassasiyet ayarlarını paylaşacağız. İşte Pubg Hassasiyet ayarları..

iPhone Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları

Mobil olarak indirilen oyunların başında Pubg mobile oyunu geliyor. Bizde sizin için en iyi şekilde iPhone Pubg Mobile ayarları nasıl yapılır onu araştırmaya çalıştık.

Eğer iPhone marka bir telefon ya da tablet kullanıyorsanız ve indirdiğiniz uygulamalar arasında Pubg Mobile varsa senin için en iyi hassasiyet ayarlarını bulup yardımcı olmaya çalışacağız. Hemen hemen herkesin oynadığı Pubg Mobile oyununda rakiplerinin önüne geçmek istiyorsan bu yöntemleri denemende fayda var.

Aksiyon ve macera dolu olan Pubg Mobile oyunu oynarken nişancılık yeteneklerini geliştirebilir ve görüş kaliteni, geri tepme hassasiyetini artırabilirsin. 

Yapılan paylaşımlardan önemli olan iki tanesi PUGB Mobile Sekmeme Confing ve Pubg Mobile Parmak Ayarı Kodları ile daha iyi bir oyun deneyimi sağlayabilirsin. Paylaşım yaptığımız ayarlar profesyonel oyuncuların en çok verim sağladığı ve memnun kaldıkları ayarlar olup senin en iyi şekilde oyun deneyimin olmasını sağlıyor.

Bu ayarları yapmayan çoğu kullanıcılar çok kötü grafik kalitesi ve ateş etme sırasında geri tepmeme gibi sorunlarla karşılaşıyorlar. Ancak size bahsedeceğimiz ayarları kullanırsanız daha iyi bir şekilde oyun oynama fırsatı elde edebilirsiniz. 

Dünya çapında birçok Pubg oyuncusu bu ayarları test etti ve size sundu bizde sizin için bu ayarları araştırdık. Dünya çapında herkesin oynadığı bu oyunda başarılı olmak için hassasiyet ayarları ile nişan yeteneğini biraz daha iyileştirebilirsin. Bu ayarlar sayesinde sadece iyi bir oyun deneyimi yaşamış olmuyorsunuz aynı zamanda hızlı karar verme becerisini de kazanıyorsunuz.

Bu sayede rakiplerinden daha hızlı refleks hareketleri sağlayabilirsiniz. Pubg en iyi hassasiyet ayarları cep telefonunuz için, tablet bilgisayarlarınız için ve Emülatör cihazlarınız için ayrı ayrı paylaşılmaktadır. 

Pubg Mobile oyununda telefon kullanımı göz ardı edilemez şekilde fazla önem taşıyor. Bu konuda ne kadar iyi oyuncu olursan ol hassasiyet ayarlarını yapmadığın müddetçe kötü bir performans sergilemek zorunda kalacaksın. Bazen de şans yanında olmayabilir.

Milyonlarca insanın oynadığı bu oyunda küçük de olsa yardım alman hiç de fena olmaz. Bu hassasiyet ayarları sayesinde kendini gerçekten oyunun içindeymiş gibi hissedip farklı bir oyun deneyimi sağlayabilirsin. Bu ayarlar senin oynadığın ayarlardan farklılık gösterse de kendi oyun sitiline göre değişiklik de yapma şansın var.

Ateş Etme Animasyonu Hassasiyet Ayarları:

 • 3. Şahıs Dürbünsüz: 73%
 • Lazer & Holografik Nişangah: 41%
 • 3x Dürbün: 31%
 • 4x Dürbün: %9
 • 2x Dürbün: 56%
 • 1. Şahıs Dürbünsüz: 74%
 • 8x Dürbün: 6%
 • 6x Dürbün: 17%

iPhone PUBG Kamera Hassasiyet Ayarları Kodu:

 • 3. Şahıs Dürbünsüz: 69%
 • Lazer&Holografik Nişangah: 48%
 • 3x Dürbün: 26%
 • 4x Dürbün: 19%
 • 2x Dürbün: 47%

iPhone PUGB Mobile Hassasiyet Ayarları

Pubg Mobile oynarken tek hedef olan, süre bitiminde son hayatta kalan kişi olmak için oyun içerisindeki hassasiyet ayarlarını ve nişan yeteneğini geliştirerek daha üst seviyelerde olman gerekiyor.

Ayrıca daha hızlı oyun oynaman ve oyun içerisinde hareket ederken çok hızlı karar verme becerin de başarını etkileyen en önemli şeylerin başında geliyor ve sakin kalarak ayarlamalarını yaparsan başarılı olabilirsin. Bunu için seninle paylaştığımız İPhone Pubg Mobile hassasiyet ayarları kullanarak başarıya giden yolda önünde engel sadece rakiplerin olacak.

Pubg Mobile hassasiyet ayarları hem cep telefonu, hem tablet bilgisayarlar hem de Emülatör uygulamaları için ayrı ayrı olarak verilirken, bizler senin için iPhone Pubg Mobile hassasiyet ayarlarını tek tek kategori haline getirdik ve senin için ayarlama yaptık. Sen de oyun için hassasiyetini kendini için en iyi şekilde ayarlamak ve nişan alma yeteneğini daha da geliştirmek için yukarıda verdiğimiz ayarları deneyerek sonrasında da bu ayarlar üzerinde değişiklikler yaparak kendin için en iyi ayarları bulur ve en iyi oyuncu olmaya devam edersin.

Daha yeni Daha eski