Pubg Mobile Bedava UC Alma Yöntemleri

Pubg Mobile Bedava UC Alma son zamanlarda birçok kullanıcı tarafından araştırılıyor. Bedava UC Almanın birçok yolu bulunmaktadır. Son zamanlarda kullanıcıların Bedava bir şekilde UC Alma Yöntemlerini araştırmasının ardından Şirketler kampanyalar düzenlemeye başladı.

Ek olarak bu yazıdan en fazla 660 uc alma taktiğini öğrenebilirsiniz. Daha fazla Pubg Mobile Bedava UC Almak için Borsa Nedir sitesine gidip sağ üstteki arama kısmına "Bedava UC" Yazıp oradan alabilirsiniz.

Bu şirketlerin başında İş Bankası, Tosla, Hopi gibi şirketlerde bulunuyor. Tosla ve Hopi uygulamalarından zaten birçok kullanıcı Bedava bir şekilde UC Aldı ve almaya devam etmektedir. Bu yüzden sizlere İş Bankasının çıkarmış olduğu Nays uygulamasını tanıtacağız. Ek olarak Tosla ve Hopi gibi uygulamaları da göstereceğiz.

Pubg Mobile Bedava UC Alma Yolları

Pubg Mobile Bedava UC Alma Yollarının başında gelen Nays uygulaması İş bankası tarafından yapılmıştır. Papara, Tosla gibi ön ödemeli kart olan Nays, kullanıcılarına arkadaşlarını uygulamaya davet etmeleri karşılığında Para vermektedir. Kazanmış olduğunuz Paralar ile Bedava bir şekilde UC Alabilirsiniz.

Nays ile Bedava UC Alma

Nays ile Bedava UC Alma en kolay yöntemlerden birisidir. Yapmanız gereken tek şey, İş bankasının kurmuş olduğu Nays uygulamasına arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Her arkadaşınızı davet ettiğiniz kişi başına 10 TL kazanabilirsiniz. Ek olarak uygulamaya 1 TL Yükleseniz dahi ilk yüklemeniz olduğu için size 10 TL daha hediye verecektir. Bu şekilde arkadaşlarınızı davet ettikçe Nays uygulamasından para kazanabilir ve kazanmış olduğunuz para ile Pubg Mobile Bedava UC Alabilirsiniz.

Nays Uygulaması Para Çekme

Bu parayı Bedava UC Almak için kullanmak istemezseniz de banka hesabınıza veya papara hesabınıza aktarabilirsiniz. Aktarmış olduğunuz parayı ister ATM'den çekebilirsiniz isterseniz de marketlerde harcayabilirsiniz.

Ayrıca Nays uygulamasındaki bakiyelerinizi İş Bankası ATM'lerinden ücretsiz bir şekilde çekebilirsiniz.

Tosla veya Hopi Uygulamalarından Bedava UC Alma

Pubg Mobile Bedava UC Alma yöntemlerinin başında şüphesiz ki Tosla ve Hopi gelmektedir. Bu yöntem oldukça eskidir. Tosla ve Hopi uygulamasında da aynı Nays uygulamasında olduğu gibi arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabilir ve kazanmış olduğunuz para ile Bedava bir şekilde UC alabilirsiniz.

Pubg Mobile Bedava UC Alma Hesabı Banlatır mı?

Pubg Mobile Bedava UC Almak hesabı banlatmaz. Çünkü herhangi bir illegal yöntem ile alınmadığı için hesabınız banlanmaz. Aslında siz normal bir şekilde UC Satın alıyorsunuz fakat sizin yerinize Arkadaşlarınızı uygulamaya davet ettiğiniz için Uygulama Sahipleri ödüyor.
Daha yeni Daha eski